Спаси Господи люди Твоя…

Свято Воздвиження Животворящого Хреста Господнього – престольне у с. Заболотці. Прекрасний величний храм завжди зустрічає богомольців.

І цьогоріч у його стінах зібрались вірні. аби прославити Бога. Не дивлячись на те, що це свято є одним з найбільших, на богослужіння прибуло духовенство не тільки з благочиння, а й священики-гості. У такий не спокійний для нашої країни час по особливому звучало :” Спаси Господи люди Твоя…” Адже кожен з присутніх прагне миру і благополуччя. По завершенні богослужіння настоятель храму о.Іоанн Сибіра подякував присутнім. Особливо священик відмітив, що у цей непростий період завдяки старанням парафіян та благодійникив вдалося виконати зовнішній ремонт, яка, до речі, є найбільшою дерев яною церквою на Волині. Закінчилось свято традиційним “многоліттям”