Покрова

Одним з найшанованіших свят в Україні є свято Покрови Пресвятої Богородиці .

Тільки у Іваничівському благочинні є три Покровські храми. Навіть виникає питання хто і куди зі священиків поїде на богослужіння. І тому настоятелі приїздять на святкові служби в інші парафії, аби завчасно запросити настоятеля до себе на торжества. Не є виключенням і священик Покровської церкви с. Риковичі прот. Василій Саноцький. І старання батюшки були винагороджені. На престольне свято прибуло п ять священиків та диякон не тільки з благочиння, а й з інших округ. Літургія, проповідь.Все звучало по особливому. Трагічний час переживає Україна.І тому , щиро молилися люди Небесній Заступниці, аби захистила нашу країну, народ від усякого зла. Напевно, саме у складних, а іноді і трагічних моментах життя народжується щира молитва. То ж віримо, що заступництвом Богородиці і ця молитва була почута і благословенний мир прийде на нашу землю.