Свято у селі Луковичі Іваничівського району

Свято Собору Всіх Святих в Землі Волинській просіявших- завжди величне і по особливому близьке всім віруючим волинянам. Та по особливому Воно рідне парафіянам села Луковичі Іваничівського району, де збудований новий храм на честь святих небожителів. Так як і у величному Луцьку, так і невиликому селі Луковичі це свято є по справжньому другою волинською Пасхою.

Традиційно, як і у минулі роки, цьогоріч до світлого храму приїхали священники із сусідніх парафій. Очолив святкову службу протоієрей Анатолій Сидько, керуючий Іваничівським благочинням . Настоятель місцевого храму ієрей Олександр Ляшук та місцеві парафіяни у спільній з гостями молитві та хресному ході вшанували святих покровителів нашої землі.