ХРЕСТУ ТВОЄМУ ПОКЛОНЯЄМОСЬ ВЛАДИКО

Чергове престольне свято відзначили настоятель та парафіяни Хресто-Воздвиженського храму с.Заболотці. На богослужінні, яке очолив настоятель о.Іоан Сибіра, були присутні священики не тільки Іваничівської округи, а й сусідніх благочинь.

Варто відмітити, що даний храм є найбільшим дерев яним храмом на Волині. Понад 110 років звершуються у ньому богослужіння. Недивлячись на поважний вік церква знаходиться у чудовому стані.

Отець Іван разом з парафіянами з любов ю дбають за його стан, що було відмічено благочинним, котрий прибув на молебен. Ось і у цьому році була замінена значна частина старих вікон.По можливості плануються і подальші роботи.

Нехай і надалі храм радує око своєю красотою та буде духовним серцем для жителів села.