ОСІННЄ СВЯТО

Осіння пора багата у Іваничівській окрузі на свята. Ось і громада Казанської ікони Б.М. смт.Іваничі відзначила своє престольне свято.

Погожої днини скликали дзвони вірних на молитву. Святкове богослужіння очолив благочинний Іваничівської округи прот.Анатолій Сидько. У цей день храм зібрав багато парафіян та гостей. Для гостей прибути на службу була ще одна причина. Адже у цьому році стараннями настоятеля та благодійників було здійснено розпис значної частини храму і було бажання багатьох побачити його. І хоч у храмі ще залишилась частина риштувань, це не створювало дискомфорту та не впливало на святковий настрій.

Завершилось богослужіння хресною ходою,після якої о.Анатолій подякував усім за спільну молитву, а благодійникам за допомогу.