ВОЛИНСЬКІ СВЯТІ

Волинська земля славиться багатьма угодниками Божими, котрі у різні часи давали приклад доброчесного життя. Але на Волині є тільки два храми присвячені цим святим. Один із них заходиться у невеличкому с. Луковичі.

23 жовтня на запрошення настоятеля парафії прот.Олександра Ляшука сюди прибуло духовенство, аби разом з вірними звершити святкове богослужіння. Недивлячись на малу кількість 15 років тому селяни вирішили збудувати свою церковцю.Через два роки відбулось освячення. З великою любов’ю ця невелика громада дбає про свою святиню. Не мала у цьому заслуга настоятеля (якому цьогоріч виповнилось 60 років) та старости Олександра Білецького. Нехайже і надалі молитвами Небесних покровителів села цей храм буде духовним серцем, що дає життя парафії.