Сповідь духовенства Іваничівського благочиння

24 серпня, у день пам’яті преподобного Феодора, князя Острозького, в Свято-Пантелеймонівському храмі селища Іваничі відбулася сповідь духовенства Іваничівського благочиння. Після Божественної літургії було звершено Молебень, піднесено молитви за мир та незалежність нашої держави, за воїнів, котрі мужньо боронять Україну.

Учні місцевої школи, їх батьки та учителі отримали благословення перед початком навчального року. На заупокійній літії були звершені молитви за спочилих воїнів, які боронили Україну.

У пастирській настанові присутнім настоятель храму о. Ігор, на прикладі житія преподобних Феодора, князя Острозького й Іова Почаївського, наголосив на важливості непохитної віри та необхідності молитовного заступництва святих угодників Божих.